Драга децо и родитељи,

Мислимо на вас и у овим тренуцима. Надамо се да сте ви и ваши најближи добро и да сте здрави, што је у овом тренутку најважније. Сви смо на различите начине погођени ванредном ситуацијом изазваном пандемијом Корона вируса и изложени стресу и потреби да мењамо уобичајени начин функционисања, и свима нам је потребна подршка. Желимо да знате да смо и даље ту за вас и вашу децу и да радимо на томе да осмислимо начине како да вам олакшамо да време које проводите са вашом децом у кућној изолацији буде испуњено и квалитетно.
Настављамо дружење са децом у вашим домовима. Заједничким снагама промишљаћемо и осмишљавати игре и активности за децу.

Комуницираћемо преко расположивих канала комуникације: сајта наше установе, фејсбук странице, вибер група, путем телефона. Гледајте на тешкоће које су нас задесиле као прилику да надокнадите време које вам је недостајало у односу са дететом и проведите га квалитетно.

У најбољем интересу деце, њиховог учења и развоја желимо да вам пружимо подршку и благовремено информишемо.

Запослени, Предшколске установе „Јелица Станивуковић Шиља“

9eb4e980 32a3 43bf bbc9 7af59ab7f8a1